Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi oelka z miasteczka Warszawa Śródmieście. Mam przejechane 23730.98 kilometrów w tym 681.59 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 18.78 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 17514 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy oelka.bikestats.pl
  • DST 12.60km
  • Czas 00:50
  • VAVG 15.12km/h
  • VMAX 28.20km/h
  • Temperatura 2.0°C
  • Podjazdy 14m
  • Sprzęt ??? [Singel]
  • Aktywność Jazda na rowerze

Między domem i pracą (302)

Środa, 7 grudnia 2011 · dodano: 08.12.2011 | Komentarze 0

Marszałkowska - pl. Konstytucji - Waryńskiego - Nowowiejska - Polna - Waryńskiego - Pole Mokotowskie - Żwirki i Wigury - Trojdena -- Trojdena - Żwirki i Wigury - Pole Mokotowskie - Batorego - Waryńskiego - Skolimowska - Chocimska - Klonowa - Flory - Bagatela - al. Ujazdowskie - al. Armii Ludowej - Czerwijowskiego - al. Wyzwolenia - pl. Zbawiciela - Nowowiejska - pl. Politechniki - Lwowska - Poznańska - Hoża - MarszałkowskaOd jutra na placu Konstytucji zaczynają się przygotowania do imprezy (a może stypy) sylwestrowej, które to przygotowania w końcowej fazie są męką dla okolicznych mieszkańców. Ale władze mieszkańcami się nie przejmują. Wolą imprezę z gwiazdami muzyki z wiejskiej dyskoteki. Szkoda tylko, że okoliczni mieszkańcy będą zmuszeni do słuchania tego rodzaju "twórczości". Radio, lub telewizor można wyłączyć, ale jak się można odciąć od ryku zza okna? ja nie znam żadnej skutecznej metody.
Tymczasem wieczorem na Marszałkowskiej ZDM zdecydował się na naprawę nawierzchni, na jezdni.

Nocne życie na Marszałkowskiej © oelka

W tle widać wylot ulicy ks. Skorupki, która funkcjonowała również dwa razy w swojej historii pod nazwą Sadowej. Widoczna po lewej stronie neogotycka kamienica Taubenhausa przy Marszałkowskiej 72, posiadała swoje lustrzane odbicie na sąsiednim narożniku. Niestety mocno zniszczona kamienica przy Marszałkowskiej 70 została rozebrana pod koniec lat 50. blokiem na parterze którego w restauracji "Parana" spotykali się kiedyś wielbiciele wyścigów konnych na Służewcu.

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa rwony
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]